Mamy przyjemność zaprosić
Państwa Pociechy

na zimowe szaleństwo w sercu Polskich Tatr
– obóz narciarsko-snowboardowy
LIMBA – PORONIN – 2020

TERMIN WYJAZDU

18.01-25.01.2020


Szczegółowe informacje prezentujemy poniżej!

OŚRODEK


Piękna panorama Tatr oraz czyste, górskie powietrze sprawiły iż właśnie PORONIN wybraliśmy na zimowy wypoczynek dla Państwa pociech. Atrakcyjności dodaje bliskość profesjonalnych kompleksów narciarskich czyli miejsc o zróżnicowanej infrastrukturze zarówno dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

Nasza baza wypadowa to komfortowy ośrodek wypoczynkowy Limba Grand Resort ***w którym do dyspozycji mamy: 3,4,5-cio osobowe pokoje z łazienką i TV, basen, saunę, jacuzzi, saunę suchą i parową, bilard, grill szałas, ping pong,strefę komputerową, Wi-Fi, salę do zajęć tanecznych z lustrami lub ćwiczeń ogólnorozwojowych

Wyżywienie
Śniadania, lunch pakiet na stok, obiadokolacja. Wszystkie posiłki w formie bardzo urozmaiconego bufetu szwedzkiego, do dyspozycji uczestników przez cały dzień napoje i przekąski .

Transport
Autokar klasy Lux, pozostający na miejscu do dyspozycji grupy (autokar wyposażony w łańcuchy przeciwśnieżne, TV, toaletę)


PROGRAM

CODZIENNE SZKOLENIE

NARCIARSKO – SNOWBOARDOWE

– DO 6H JEŻDŻENIA! –

Podział grup narciarskich i snowboardowych na trzy poziomy wg stopnia zaawansowania i wieku.

Program Narciarski:

+ Początkujący – dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę z nartami: zapoznanie się ze sprzętem, kodeks narciarski , upadanie, wstawanie i techniki poruszania się. Nauka podstawowych elementów jazdy na nartach i korzystania z wyciągów.

+ Średniozaawansowany – dzieci i młodzież doskonalące technikę jazdy na nartach swobodnie poruszającesię po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda na krawędziach, elementy jazdy carvingowej.

+ Zaawansowany – jazda sportowa, zajęcia z Freestyle: ślizgi, skoki, triki, przygotowanie do egzaminów na stopnie instruktorskie PZN.

Program Snowboardowy

+ Początkujący – dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę ze snowboardem: zapoznanie się ze sprzętem, kodeks snowboardowy, upadanie wstawanie, właściwa pozycja i techniki poruszania się na desce w różnych kierunkach. Nauka podstawowych elementów techniki jazdy na snowboardzie, korzystanie z wyciągów.

Średniozaawansowany – dzieci i młodzież doskonalące techniki jazdy na snowboardzie, swobodnie poruszające się po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda w różnych formach terenu, podstawowe elementy jazdy freestylowej.

Zaawansowany – zajęcia z Freestyle: ollie, tailweelie, noseweelie, skok 180, FS i BS w czasie jazdy, naseroll, tailroll, skok z grabem, 50/50 board sidle oraz inne techniki Freestyle Konkurs trików Możliwość uzyskania stopni i klas snowboardowych PZS (opłata dodatkowa po konsultacji z rodzicem)

A oprócz szaleństwa na stokach..

+ Gorące źródła – pobyt w kompleksie basenów termalnych pod opieką ratowników i wszystkich instruktorów.

+ Zajęcia z nauki pływania oraz relaks na krytym hotelowym basenie z saunami i jacuzzi

+ Wizyta w sercu Tatr – „Krupówki, czyli oscypek i ciupaga”

+ Biała integracja czyli zajęcia sportowe na śniegu: bitwa na śnieżki, rzeźby ze śniegu, kto zjadł więcej na posiłkach – czyli śnieżne przeciąganie liny oraz inne gry i zabawy w białym puchu dostarczające dużo emocji i radości uczestnikom !!


SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE…


CENA = 1590,00 zł + Skipass*

Zaliczka w kwocie 590 zł w dniu rezerwacji . Dopłata w kwocie 1000zł do dnia 10.XII.2019r

KONTO: Alior Bank 28 2490 0005 0000 4530 1431 5808

*Dzieci w wieku do 10 lat -110Euro, Junior od 11 lat do 15 lat -120 Euro, Dorośli od 16 lat do 64 lat 130 Euro = 5-cio dniowy skipass obejmujący stoki i nartostrady oraz lodowiska na terenie Polski i Słowacji oraz wstęp do parku wodnego oraz szkolenie (wpłata za skipassy pobierana będzie na zbiórce w dniu wyjazdu wraz z dowodem osobistym lub paszportem i kartą EKUZ)

CENA ZAWIERA:

transport autokarem,zakwaterowanie z wyżywieniem w luksusowym hotelu, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do atrakcji przewidzianych w programie, wykwalifikowaną kadrę opiekuńczo wychowawczą, instruktorów narciarstwa i snowboardu, ratownika, podatek vat. Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o szybką rezerwację.

Szczegółowe informacje i zapisy :

Rafał Matusiak

TEL lub SMS : +48 605-099-847

e-mail : r.matusiak@wakacjezesportem.eu, rafal@umiemplywac.pl

Bezpieczne i pełne atrakcji Ferie 2020 z Fun Camp Sport!!!

Bardzo prosimy o pobranie z serwera i zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

REGULAMIN OBOZU – PRZECZYTAJ ONLINE >>

WARUNKI UCZESTNICTWA – PRZECZYTAJ ONLINE >>